FileFILE Ogłoszenia File

FileFILE class="bodylevel-high background-img-grunge page-overlay-dark readonstyle-button fixedfooter-1 font-family-geneva font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
Polish (Poland)
image image image image
Siedziba Firmy Nasz Sad Siedziba Firmy Nasz Sad
Nasze Atuty Nasze Atuty
Nasz Sad Zaplecze logistyczne
Nasz Sad Najzdrowsze owoce

Ogłoszenia

Nasz Sad bierze udział w programie promowania jabłek najwyższej jakości Kings&Apples.

Program, stworzony przez Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych oraz Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, ma na celu promocję jabłek specjalnie wyselekcjonowanych pod względem jakości. Klienci, widząc znak "Kings & Apples", mogą być pewni, że kupują owoce zdrowe i bezpieczne, a jednocześnie niezwykle smaczne.

Aby zakwalifikować się do programu, firma Nasz Sad musiała przejść audyt, podczas którego sprawdzono jakość owoców. Ocenie poddano nie tylko wygląd, ale i parametry, takie jak jędrność i bezpieczeństwo. Proces produkcji musi przebiegać w zgodzie z systemem GLOBALGAP.

Wprowadzeniu jabłek Kings&Apples na rynek towarzyszy akcja promocyjna w wybranych sklepach w Warszawie i na terenie całej Polski.

Więcej informacji na stronie http://www.kingsandapples.com/
Szanowni Rolnicy,

Pragniemy poinformować, iż firma poszukuje osób na stanowisko sortowacza owoców i operatora wózka widłowego. Na stanowisko sortowacza owoców zatrudnimy kobiety, natomiast na stanowisko operatora wózka widłowego-mężczyzn.

Nasza firma jest jedną z najnowocześniejszych firm sadowniczych w Polsce, oferującą stabilne warunki zatrudnienia i pracę w nowoczesnym środowisku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
048 664 14 83
0 663 444 999
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kontakt

NASZ SAD Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców
Pabierowice 3a
Mazowieckie
05-604 Jasieniec
Polska
e-mail: biuro@naszsad.pl
tel. 00 48 48 664 14 83
fax: 00 48 48 664 14 83,  048 6643667
kom 00 48 697 299 500

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości