FileFILE O Firmie File

FileFILE class="bodylevel-high background-img-grunge page-overlay-dark readonstyle-button fixedfooter-1 font-family-geneva font-size-is-default menu-type-fusionmenu col12 ">
Polish (Poland)
image image image image
Siedziba Firmy Nasz Sad Siedziba Firmy Nasz Sad
Nasze Atuty Nasze Atuty
Nasz Sad Zaplecze logistyczne
Nasz Sad Najzdrowsze owoce

O Firmie

Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców NASZ SAD została zawiązana w 2001 r. przez grupę sadowników z rejonu grójeckiego.


Producenci postanowili wykorzystać bliskie położenie stolicy - Warszawy i jej rynek zbytu. Założyli własną działalność gospodarczą i nawiązali współpracę z warszawskimi sklepami eliminując w ten sposób pośredników. Pozwoliło im to podnieść konkurencyjność oferty i uzyskać wyższe ceny za swoje produkty.

Kolejnym etapem rozwoju grupy NASZ SAD było rozszerzenie działalności handlowej o rynek europejski. W tym celu grupa zwiększyła liczbę członków dzięki czemu jej potencjał produkcyjny wzrósł do 10 tys. ton oraz zrealizowała szereg inwestycji mających na celu stworzenie nowoczesnego centrum sortowniczo-magazynowego. Obecnie w grupie jest zrzeszonych 21 gospodarstw, które dysponują własna bazą przechowalniczą (w 70% są to chłodnie ULO i KA). Całkowita powierzchnia gospodarstw zrzeszonych w grupie to ponad 300 ha.

Dziś grupa NASZ SAD to jedno z najnowocześniejszych centrów sortowniczo-magazynowych w Polsce. To pewny partner handlowy oferujący swoim klientom profesjonalizm, wysoką jakość produktów i terminowość dostaw. Grupa posiada certyfikaty GLOBALGAP i BRC potwierdzające wysoką jakość wytwarzanych produktów. Jej produkty są bezpieczne dla konsumentów, a technologia produkcji przyjazna dla środowiska naturalnego.  Nasz atut to export owoców. Swoje owoce grupa sprzedaje na rynek europejski m.in. do Niemiec, Danii, Anglii, Francji, krajów Afrykańskich i Skandynawskich. Współpracuje z sieciami marketów, hurtowniami oraz ponad 250 punktami sprzedaży detalicznej.

Kontakt

NASZ SAD Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców
Pabierowice 3a
Mazowieckie
05-604 Jasieniec
Polska
e-mail: biuro@naszsad.pl
tel. 00 48 48 664 14 83
fax: 00 48 48 664 14 83,  048 6643667
kom 00 48 697 299 500

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Jared Veldheer Authentic Jersey